Doplňky pro rekuperátory R-VENT

Ovladače pro rekuperátory R-VENT

Ovladač SIMPLE

Vysoce kvalitní ovladač s LCD displejem určen k nástěnné montáži. Třístupňová regulace rychlosti práce ventilátorů umožňuje optimální práci zařízení. Ovladač umožňuje nastavení teploty /rovněž ovládání sekundárního ohřívače/. Zobrazuje stav funkce proti zamrzání u výměníku a signalizaci poruch.

Rekuperátory R-VENT Ovladač SIMPLE

Ovladač MULTI

Tento moderní ovladač z dotykovým displejem umožňuje nastavení data, času a týdenního rozvrhu provozu zařízení. Ovladač umožňuje nastavení teploty nasávaného vzduchu (ovládání sekundárního ohřívače). Zobrazuje stav funkce proti zamrzání u výměníku a signalizaci poruch. Aktuální nastavení a režim práce je zobrazen na LCD displeji. Nástěnná montáž. Součástí výbavy je 13 m kabel.

Rekuperátory R-VENT Ovladač MULTI

Příslušenství pro rekuperátory R-Vent

Tlakové čidlo

Používá se k měření podtlaku a přetlaku a rozdílu tlaku vzduchu. Senzor je vybaven čtyřmi přepínatelnými rozsahy měření (4 zařízení v jednom). Piezoodporový měřicí prvek zaručuje vysoký stupeň spolehlivosti a přesnosti. Převodníky tlaku mají ruční kalibraci nuly a nastavitelný offset. Používají se v hygienických místnostech, kde jsou vyžadovány speciální hygienické podmínky, rovněž také ve ventilačních a klimatizačních kanálech, v barvicích boxech a kabinách a ve stravovacích zařízeních. Čidlo je dodáváno s 2m kabelem, 2 upevňovacími šrouby a hmoždinkami.

Rekuperátory R-VENT Tlakové čidlo

Snímače CO2

Je používán k měření koncentrací CO2 v místnostech. Samonastavitelná mikroprocesorová čidla CO2 (pokojové a kanálové) kontrolují úroveň koncentrací CO2 v místnostech a ventilačních kanálech. Provozní rozsah: od 0 do 2000 ppm. Signál s naměřenými hodnotami je generován snímačem CO2 a převeden na měřenou hodnotu signálu 0 - 10 V a vyslán do jednotky. Čidlo je kalibrováno pro standartní řešení, což je monitoring koncentrací oxidu uhličitého v obytných místnostech a konferenčních sálech. Větrání pomocí senzorů zvyšuje komfort a snižuje provozní náklady budov.

Rekuperátory R-VENT Snímače CO2

Čidla vlhkosti

Používá se pro měření vlhkosti v prostorách jako je koupelna, kuchyň, atd. Kalibrovatelné senzory vlhkosti (kanálové a zapichovací) měří relativní vlhkost vzduchu. Přináleží k třídě přesnosti ± 3% r.H. Signál s naměřenými hodnotami je generován čidly převeden na signál 0 - 10 V nebo 4 ...20 mA a vysílán do jednotky. Čidla vlhkosti mohou být použity v místech, kde je neagresivní prostředí, bez prachu pro ventilační zařízení nebo v tzv. sociálních zařízeních.

Rekuperátory R-VENT Čidla vlhkosti

Presostat (měřič rozdílů tlaků)

Je používán ve ventilačních systémech k měření rozdílů tlaků ke kontrole zašpinění filtrů. Je používán pro neagresivní ovzduší.

Rekuperátory R-VENT Presostat (měřič rozdílů tlaků)

Digestoř a přední kryt na R-VENT ROTO 2,8

Rekuperátory R-VENT ROTO 2,8 mohou splňovat úlohu kuchyňské digestoře. V podstatě stačí připojit vhodně upravenou digestoř z nabídky R-VENT. Je možno jej zabudovat do kuchyňské linky a samotné zařízení zakryt předním krytem v bílé barvě. Odsávaný vzduch digestoří obejde výměník a tento není pak zašpiněn. Volitelné jsou dvě barvy digestoří - bílá, nebo stříbrná (INOX) a bílý kryt zakrývající jednotku.

Rekuperátory R-VENT Digestoř a přední kryt na R-VENT ROTO 2,8

Stáhněte si katalog s bližšími informacemi:
R-VENT_FLEX_CZ.pdf

 

Rekuperátory R-VENT

Tepelná čerpadla

Solární panely

Energetické ploty

Podlahové topení Multibeton