Doplňky pro rekuperátory AERIS

Pro rekuperátory AERIS dodáváme praktické dopňky, které vám zpříjemní a usnadní ovládání provozu rekuperátoru:

Dotykový panel LUXE

Unikátní a jeden z nejmodernějších procesorových ovladačů na trhu s podsvíceným dotykovým displejem. Zajišťuje ovládání řídicího systému rekuperátoru a umožňuje ovládání modulu chlazení ARTIC. Dotyk. panel a jasné, čitelné ikony Vám umožní přístup ke všem možnostem ovládání, bez nutnosti dlouhodobého školení obsluhy.
pro » rekuperátory AERIS 350/550 LUXE, VV a ERV

Dotykový panel LUXE

Ovladač EASE

Nejnovější ovladač přizpůsoben ke spolupráci s rekuperátory AERIS 350/550 LUXE, VV a ERV. Snadno čitelné ikony a jednoduchý popis funkce způsobí, že obsluha ovladače EASE je velmi snadná a rozsáhlé menu nabízí velké možnosti ovládání.

Ovladač EASE

Třístupňový přepínač

Snadno použitelný ovladač určený pro rekuperátor AERIS 350 Standard. Obsahuje 3 úrovně regulace výkonu provozu zařízení.

Třístupňový přepínač

Třístupňový přepínač s LED diodou

Přepínač s LED diodou, která signalizuje poruchu, je používán zaměnitelně (volitelně) s třístupňovým přepínačem. Spolupracuje s rekuperátory AERIS 350 Standard.

Třístupňový přepínač s LED diodou

RFZ bezdrátový ovladač

Bezdrátový ovladač, kde se – díky bezdrátové technologii – staly ovládací kabely ve zdech nadbytečné. Je doporučován především pro budovy, kde by kvůli instalaci kabelů bylo nutné provádění dalších dodatečných renovací.

RFZ bezdrátový ovladač

 

Rekuperátory AERIS

Solární panely

Energetické ploty

Podlahové topení Multibeton