Regulátory

Regulátor SR24-JUNIOR

Regulátor je určen k řízení systému kolektorů pro ohřev zásobníku TUV či bazénu. Plynule přizpůsobí výkon (otáčky) čerpadla aktuálním tepelným podmínkám, maximalizuje tak čas využití sluneční energie a zvyšuje teplotu koeficientu ohřevu z kolektorů. Díky tomu je solární systém výkonnější a zlepšuje se návratnost investice.

Velký rozsah měřené teploty kolektoru předurčuje jeho využití v systémech s vakuovými kolektory, u kterých jsou ve slunečných dnech velmi vysoké teploty.

Regulátor SR24-SOLMAX

Regulátor řídí 6 základních solárních systémů. Konfiguraci zvolí instalatér ve fázi její instalace. Ve všech konfiguracích regulátor přizpůsobí výkon čerpadla aktuálním tepelným podmínkám.

SR24-SOLMAX je vybaven komunikačním portem a software pracuje s protokolem MODBUS-RTU. Regulátor komunikuje také s řídícími jednotkami složitějších systémů. Možnosti komunikace regulátoru využívá systém vizualizace a řízení SOLMAX, který umožňuje uživatelům sledovat na domácím PC průběžně parametry instalace.

Solární stanice FV 70 TACOSOL EU 21

Server vizualizace solárního systému

Server vizualizace solárního systému v reálném čase se skládá z počítače ke komunikaci se solárním regulátorem a softwaru ke sběru dat z instalace.

Databáze je umístěna na počítači nebo externím serveru s přístupem do databáze MySQL a PHP (verze 4-5).

Je to systém on-line vizualizace solárního systému, který okamžitě reaguje na event. poruchy solárního systému.

Umožňuje připojení GSM telefonu k systému a informovat Vás neustále o stavu solárního systému.

 

Solární systémy menu

Doporučujeme také