Energie ze země

Tepelné čerpadlo země - voda

Obnovitelná energie - heslo dneška a zítřka.

čerúpadla země-voda

Hautec obzvlášť šetrně přeměňuje efektivní využití obnovitelné energie, uložené v životním

prostředí: s Hautec HCS Carno Premium - tepelným čerpadlem , bude získaná energie ze země optimálně využívána k vytápění Vašeho bydlení.

Systémy tepelných čerpadel země - voda Hautec Carno byly vyvinuty speciálně pro rodinné domy.Tam pracují ještě efektivněji a úsporněji. Přitom slunce dodává až 80% požadované tepelné energie zdarma, která je doplněna pouze o 20% jednotek energie.

"To je výhodou - nejen pro Vás, ale i pro životní prostředí“, potvrzují naši odborníci.

Navíc má tepelné čerpadlo země - voda CarnoPremium ještě další výhodu - je obzvláště tiché. K tomu přispívá izolované spínací, vibrační, oddělené pouzdro.

S tepelným čerpadlem je také možné chlazení domu v létě. S optimálním rozšířením funkcí není také chladící funkce žádný problém. Tím bude Váš dům v létě příjemně, aktivně nebo pasivně chlazen.

Ocenění

Přístroje z řady Carno, ze které pochází tepelné čerpadlo země - voda Premium od Hautec, získaly ocenění DACH - certifikát pro tepelná čerpadla. Tato tepelná čerpadla nejenže splňují požadavky certifikátu DACH, ale zároveň odpovídají ostatním evropským normám kvality - to je Hautec.

Tepelná čerpadla ze série Carno jsou speciálně navržena pro rodinné domy a malé bytové domy.

Rodinný dům

Nabízené čerpadla země - voda

 

Tepelná čerpadla menu

Energetické ploty

Podlahové topení Multibeton