Kvalitní tepelná čerpadla z Německa

Firma Ekimmoravia získala v roce 2013 oficiálně výhradní zastoupení pro prodej a servis na území celé České a Slovenské republiky.

Průmyslový podnik s tepelnými čerpadly, založen v roce 1978, dnes vyvíjí na své pobočce v Bedburg-Hau jedinečná tepelná čerpadla, která jsou využívána po celé Evropě.

Tepelná čerpadla NATEO

Kvalifikovaní zaměstnanci firmy Hautec vykazují dlouholeté zkušenosti a specifické znalosti z oboru. Vedle stálého procesu optimalizace a vývoje ve výrobě, Hautec denně sází na optimální orientaci na zákazníka - od centrální projektové podpory, až po technické služby zákazníkům.

S chytřejší energií šetříte nejen životní prostředí, ale uchováte tak i zdroje pro další generace.

Užíváním tepelného čerpadla firmy Hautec ušetříte své výdaje - sníží se Vám výdaje za teplo, ve srovnání s běžnými zdroji tepla - topným olejem, plynem, dřevem a nebo také proudem, které vyžadují pomocné energie. Využíváním přirozené sluneční energie, vycházíte vstříc životnímu prostředí.

Díky montáži tepelného čerpadla firmy Hautec, můžete výrazně snížit spotřebu energie. Navíc dojde ke snížení emisí CO2 a omezí se také podpora skleníkového efektu.

 

Tepelná čerpadla menu

Rekuperace tepla